понедельник, 18 декабря 2017 г.



Вітаємо переможців обласної олімпіади з англійської мови
2017\2018

І місце       Буряков Владислав      10-А     учитель         Анискевич С. В. 
ІІ місце       Салова Анастасія          11-А     учитель        Чернобривець Л. М.
ІІ місце       Табалова Анастасія      10-А     учитель        Нагорна Н.А.
ІІ місце       Басуріна Світлана         10-А     учитель        Нагорна Н.А.  
ІІ місце       Хащеватська Віолета    9-Б       учитель        Нагорна Н.А.   



Розпочато реєстрацію на Всеукраїнську олімпіаду з англійської 

мови для 4-11 класів  “Олімпус”, яка відбудеться 16 березня 

2018 року. Для участі у конкурсі звертайтесь до вчителів 

англійської мови.














Організація проведення предметного тижня англійської мови:    
«Колегіум має талант »
04.12 – 08.12.2016
Тиждень іноземної мови - це синтез окремих позакласних заходів, спрямованих на формування пізнавальних інтересів, підвищення освітнього рівня й рівня володіння іноземною мовою.
Основні цілі:
·         виховання особистості, яка здатна до саморозвитку, самоосвіти, творчого розв’язання проблем, критичного  мислення;  формування естетичних навичок, вдосконалення емоцій учнів, сприяння тому, щоб інтелектуальна сфера не домінувала над емоційною;
·         розвиток здатності самостійно реалізувати власні можливості, ініціативу; формування пізнавального інтересу;
·         підвищення мотивації вивчення мови, збагачення словникового запасу, розвиток навичок іншомовного спілкування.

День
Захід
Клас
Відповідальні
Результат

Поне-ділок

Конкурс листівок.Конкурс малюнків «Моя улюблена літера»
 2 – 3 класи
Красова О.Г.Даценко Н.В.Ярова С.О.
Виставка малюнків\листівок
Вівто-рок
Конкурс читців англійської та американської поезії
7 - 8 класи.
Ковальова О.В. Колісніченко Г.О.
СценарійЗбірка поезій
Сере-да
Конкурс проектних робіт
9 – 11 класи
ЧернобривецьНагорна Н.А.
Збірка проектних робіт
Чет-вер
Конкурс знавців англійської мови
4 - 6 класи
Леонідова Д.О.Барбінова А.А. Ревчун Т.О.
Сценарії
П’ятни-ця
Гала-концерт «Колегіум має талант»

Родіонова З.О.Анискевич С.В.Хмелюк Ю.В.
Сценарій







Вітаємо

переможців міської олімпіади з англійської мови 


І місце       Салова Анастасія          11-А    учитель        Чернобривець Л. М.
І місце       Табалова Анастасія      10-А    учитель        Нагорна Н.А.

ІІ місце       Буряков Владислав     10-А   учитель       Анискевич С. В.
ІІ місце       Хащеватська Віолета    9-Б    учитель       Нагорна Н.А.  
ІІ місце       Проценко Тимофій        8-А   учитель         Колісніченко Г.О.
ІІ місце       Яцишина Дар’я               8-Д   учитель         Омельченко В.В.

ІІІ місце      Завітренко Дар’я          11-А   учитель          Даценко Н.В.
ІІІ місце      Басуріна Світлана         11-А   учитель          Нагорна Н.А.   




Переможці  шкільної олімпіади з англійської мови   
2017\2018 навчальний рік   
                                                  
ПІБ
місце
клас
учитель
1.
Дар’я   Яцишина  
І
8-Д
Омельченко В.В.
2.
 Анастасія Остапчук
ІІ
8-Б
Колісніченко Г.О.
3.
Давид   Романяк 
ІІ
8-А
Родіонова З.О.
4.
Анна   Щуцька
ІІІ
8-Б
Родіонова З.О.
5.
Аглая   Зубричева           
ІІІ
8-А
Родіонова З.О.
6.
Ігор    Буряков      
ІІІ
8-Б
Родіонова З.О.
7.
Віолета  Хащевацька
І
9-А
Нагорна Н.А.
8.
Катерина   Шароєвська
ІІ
9-А
Нагорна Н.А.
9.
Анастасія Чередник
ІІ
9-Д
Андалюкевич О.В.
10
Максим Терехов
ІІІ
9-Д
Андалюкевич О.В.
11.
Ілля Заболотний
ІІІ
9-Д
Андалюкевич О.В.
12.
Ірина Богдан
ІІІ
9-А
Хмелюк Ю.В.
13.
Світлана Басуріна
І
10-А
Нагорна Н.А.
14.
Анастасія Табалова
ІІ
10-А
Нагорна Н.А.
15.
Владислав Буряков
ІІ
10-А
Анискевич С.В.
16.
Владислава Флерчук
ІІІ
10-А
Анискевич С.В.
17.
Олег Каранский
ІІІ
10-А
Анискевич С.В.
18.
Єлізавета Ліскова
ІІІ
10-Д
Недопас Н.В.
19.
Анастасія Салова
І
11-А
Чернобривець Л.М.
20.
Дар’я Завітренко
ІІ
11-А
Даценко Н.В.
21.
Владислава Нагорна
ІІІ
11-А
Чернобривець Л.М.
22.
Поліна Погрібна
ІІІ
11-Д
Барбінова А.А.
23.
Дарина Мирошниченко
ІІІ
11-А
Чернобривець Л.М.